Отзывы о работодателях Белая Церковь

Білоцерківмаз

Виробництво сільськогосподарської техніки та запасних частин до неї, здача приміщень в оренду

THRASH! ТРАШ!

THRASH! ТРАШ! мережа продуктових маркетів холдингу Fozzy Group. Що отримує кожен наш гість? — Розтрощені ціни! Що отримує кожен член нашої команди? — Гідну заробітну плату, офіційне працевлаштування, своєчасні виплати 2 рази на місяць, реальний кар’єрний зріст та надихаюче керівництво! Ми швидко розвиваємось, тож не гайте часу — долучайтеся до доброї справи! Траш! Thrash! — […]

Мінеральні води України

«Мінеральні води України» вже більше 10 років на ринку України. Займається прямими продажами і наданні послуг логістики для таких брендів як «Перша Приватна Броварня», «PepsiCo», «Нові Продукти», «Біола», «БонБуасон» та інші. Перспектива кар’єрного росту, отримання досвіду та розвиток, хороша мотиваційна програма заробітної платні. Робота в компанії дасть Вам хороші умови праці, гідну заробітну плату, розвиток […]

ТД ІМК ТРЕЙД

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ „ІМК ТРЕЙД“»

Psychologensy

Psychologency — это ИТ-компания которая помогает людям развивать свой ум и расти как люди. Мы предлагаем консультационные и коучинговые услуги, а также обучающие программы.

Київський М’ясокомбінат

Одне з найбільших підприємств України, що працює у сфері м’ясопереробки та виробництва ковбас і м’ясних виробів з 2003 року. SMK Group — це не тільки м’ясокомбінати, але і власна екоферма та власні фірмові магазини

Метал Інвест

Наша Компания в декабре 2011 года ввела в эксплуатацию завод горячего цинкования металлоконструкций, не имеющий аналогов в Украине. Уникальность завода в размерах линии горячего цинкования, которая оборудована ваннами размером 14×1,6×3,2 м, что позволяет оцинковать металлоконструкции длинной до 14м. Производительность завода 36000 т/год. На заводе установлено новейшее оборудование от мирового производителя линий горячего цинкования «Western Technologies», […]

Taburetka.ua

Інтернет-магазин сучасних меблів. У нашому магазині є все необхідне для створення незвичайної атмосфери у кожному будинку!

Аптека оптових цін

Аптечна мережа «Аптека оптових цін» — це мережа, яка нараховує більше 100 аптек. Основними принципами нашої роботи є: гарантія якості лікарських засобів та усієї продукції, доступні ціни, високий рівень якості обслуговування, надійність, професіоналізм. Низькі ціни, спеціальні акції роблять наші аптеки доступними для кожного. Компанія піклується про професійний та карьєрний зріст своїх спеціалістів. В нашій мережі […]

Експерт, інтернет магазин

Інтернет-магазин техніки та аксесуарів Експерт (Івашина Олександр, Івашина Богдан) В українському інтернет-магазині Експерт ви знайдете широкий вибір побутової техніки, смартфонів TECNO, XIAOMI, REDMI, APPLE, а також потужні PowerBank й аксесуари, які допоможуть полегшити повсякденне життя. Ми — мережа магазинів по Україні, яка складається з 26 офлайн-магазинів, а також онлайн-майданчика з наявним товаром, який ви можете […]

RetailGroup

Retail Group — мультибрендова міжнародна компанія, управляє торговими мережами «Велмарт», «Велика Кишеня», «ВК Експрес» в Україні, а також мережами супермаркетів «Green Hills Market» та «Velmart» в Молдові. До складу бізнесу також входить регіональна мережа ТРЦ «Екватор», охоронна компанія «Баярд 9», боулінг клуби «Турбіна» та дитячий розважальний центр «Мультипарк».

Магніт

Компанія «Магніт» — це комплексний оператор-постачальних комплектуючих для мебельного виробництва. Основні напрямки роботи компанії: виготовлення фарбованих та плівкових МДФ фасадів, виготовлення кухонних фартухів (скиналі), обробка скла та дзеркала, продаж комплектуючих для розсувних систем, продаж меблевих комплектуючих, виготовлення серійних меблів ТМ «Senam».

Twlvco Ukraine

Твелвко Україна це унікальна система мотивації. Вона заснована на двох стовбах: СПІВРОБІТНИЦТВО та ВІРАЛЬНОСТЬ Twelvco реєструє вашу особисту фізичну активність і мотивує вас, через спільне отримання бонусів, виграшних нагород та допомоги потребуючим. Twelvco — це також унікальний спосіб створення команд на основі вірусного приглашения.

Меткаспостач

ООО «Меткаспостач» — ведущий производитель металлических стеллажей в Украине.

Навин

Компания «NAVIN» является одним из ведущих производителей полотенцесушителей и дизайн-радиаторов в Украине. Широкий асcортимент производимой нами продукции представлен водяными и электрическими полотенцесушителями: из нержавеющей стали, стальные, стеклянные. Доставка по Украине, опт-скидки.

Домінант ЧПУ

Виробнича компанія «Домінант ЧПУ» спеціалізується на виготовленні обладнання з ЧПУ, а саме: деревообробні верстати, верстати плазмового розкрою, токарно-фрезерні верстати.

Трібо

Товариство з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський завод «Трібо» являється виробником фрикційних і гальмівних виробів.

Bagland

Компания BAGLAND является одним из крупнейших украинских производителей полипропиленовых мешков и полиэтиленовых пакетов, а также является лидером производства мешков для сахарной индустрии в Украине.

Тервікнопласт

ТОВ «Тервікнопласт» підприємство, яке дарує вам продукцію під торговою маркою «VIKNAR’OFF» — один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Потужності заводу площею в 50 000 кв. м виготовляти понад 100 000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції складної конфігурації.

SMK Distribution

SMK Distribution  — українське об’єднання кількох підприємств, що працюють у галузі м’ясопереробки, тваринництва та торгівлі. Наразі ми входимо в ТОП-компаній виробників ковбасної і м’ясної продукції. Наші виробничі потужності працюють в 3 областях країни, а торгівельні представники реалізують товар більш ніж в 21 області!