Отзывы о работодателях Херсон

Maestro Hotel Managment

Керуюча компанія Maestro Hotel Management є незалежною компанією, яка спеціалізується на послугах управління, розвитку, будівництва готелів, ресторанів та готельних комплексів. В наш бізнес-портфель входять такі об’єкти: M1 Club Hotel, Il Decameron Luxury Design Hotel, Wall Street Hotel, Готель Villa Le Premier, Alexandrovskiy Hotel, Aparthotel Mykonos, P1 Prosecco Bar, Cellini Restaurant, Eclectic Gastro Bar та інші.

Артстоматология

Стоматологическая клиника Артстоматология предоставляет свои услуги с 2018 года. Несмотря на маленький срок нашей работы, мы отлично зарекомендовали себя на рынке стоматологических услуг. Основное направление нашей клиники — имплантация и протезирование на имплантах.

Смартлаб

Компанія «СМАРТЛАБ» — незалежна медична лабораторія, лідер на півдні України з 13-річним досвідом лабораторної діагностики. Сфера нашої діяльності — лабораторна діагностика та медичні послуги (УЗД, прийом лікарів, ЕКГ). Проведення різних видів маніпуляцій: підшкірно, внутрішньом’язово, внутрішньовенні ін’єкції. Взяття біоматеріалу на дому. Працюємо за новими стандартами сервісу, якості, доступності лабораторних та лікарсько-діагностичних послуг із турботою про здоров’я […]

Европродмаш

Европродмаш (Europrodmash, ТОПП, ЕВРОТОПП, Мидас-А) ТМ «EUROPRODMASH» (Европродмаш) – бренд виробничого устаткування для харчових підприємств. Під нашим ім’ям випускаються комплексні лінії та окремі машини володіють стандартними та індивідуальними характеристиками. У модельному ряду EUROPRODMASH представлений широкий вибір різноманітного устаткування, що відповідає високим вимогам клієнтів.

Элит Пласт

Компания ООО «Элит-Пласт», созданная в 2007 г. в Херсоне, является одной из ведущих предприятий, которое изготавливает экструдированный пенополистирол по европейским стандартам. Предприятие находится на территории 20.000м2. Площадь производственных и вспомогательных помещений составляет 5.000м2.

Херсонський ливарний завод

Херсонський ливарний завод виробляє відливки з сірого чавуну, вуглецевих і низьколегованих сталей.

Планета РС

Строительная компания ТОВ «Планета РС», специализируется на предоставлении широкого спектра услуг на рынке строительства и производства строительных материалов.В реализации наших объектов (промышленные полы, монолитные работы, бескаркасные сооружения, тротуарная плитка, ж/б изделия), мы применяем современные и надежные технологии строительства.

Олімп Юг

ТОВ «Торговий дім» Олімп Юг» — одне з найсучасніших підприємств на українському ринку з виробництва технологічного нафтогазового обладнання, а також металевих конструкцій будь-якої складності, будівельного обладнання та устаткування для агропромислового комплексу.

Монада

Створення, виробництво та впровадження промислової електроніки з 1992 року.

Аскона-Південь

Компанія Аскона-Південь являється національним виробником будівельних матеріалів ТМ ANSERGLOB. Випускаємо широкий спектр якісної будівельно-оздоблювальної продукції для українського споживача. З нами можна будувати дім, обробляти та захищати поверхні, класти різного типу плитку, штукатурити, прикрашати оселю різнокольоровою фарбою (до 1800 відтінків) та ще багато інших робіт для вдосконалення своєї оселі!

Пані Риба

Виробництво готової рибної продукції. Оптова та роздрібна торгівля продуктів харчування.

Кібернетики

Кібернетики – мережа магазинів сучасних технологій! Наша МІССІЯ «Зробити кожного жителя Землі щасливим від покупки наших товарів». Ми завжди відкриті до нових знайомств. І впевнені, у нас ви знайдете те, що шукали.

Техносбыт

Судостроение и судоремонт.

XXI век-Херсонсервис

Лифтовая компания по обслуживанию и ремонту лифтов.

New Level

New Levelуже более 10 лет развивает международное агентство знакомств, работая с крупными иностранными dating-сайтами, помогая как девушкам-клиенткам, так и сотрудникам достигать их целей.

Chat House

Chat House — онлайн комьюнити в котором молодые общительные парни и девушки помогают нашим клиентам находить своих избранников на сайтах знакомств.

Limerence Agency

Limerence Agency — крупная компания функционирующая с 2006 года на рынке брачных агентств.

Терентьев и Дизайн Студия

Сидд Транс

Наша компания занимается грузовыми перевозками по югу Украины (Херсонская, Одесская, Николаевская, Кировоградская). Все сотрудники которые у нас работали и работают имеют возможность повысить свою квалификацию в несколько раз. Регулярно в компании проводится обучение сотрудников. Есть перспективы карьерного и финансового роста. Политика компании настроена на лояльное отношение к сотрудникам, которые добросовестно и творчески подходят к выполнению […]

Visa Zakordonom

Оформляем документы для получения краткосрочных и долгосрочных виз гражданам Украины, России, Индии, Бангладеша и не только